Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

UTW po kolejnym semestrze

Redakcja, 13.06.2016, 16:40

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Uniwersytet Trzeciego Wieku działający przy Miejskim Domu Kultury Zduńskowolskie Centrum Integracji Ratusz zakończył uroczyście kolejny rok nauki. Oficjalne zakończenie miało miejsce w Ratuszu, gdzie słuchacze spotkali się w władzami miasta, powiatu i placówki.

← REKLAMA

To ostatnie wspólne spotkanie w tym semestrze. Niektórym z pewnością łza zakręciła się w oku na wspomnienie wycieczek, spotkań i zajęć jakie wspólnie przez te dziewięć miesięcy zrealizowali.

Uniwersytet swoje podwoje otworzy przed swoimi studentami ponownie w październiku. Zapisy na zajęcia w roku akademickim 2016/2017 właśnie ruszyły. Można ich dokonać w sekretariacie Ratusza w każdy poniedziałek w czerwcu, lipcu i wrześniu. Liczba miejsc ograniczona.

Początkowo w zajęciach UTW uczestniczyło 80 osób, w 2009 roku liczba studentów zwiększyła się do 100 seniorów po 55 roku życia. Od roku akademickiego 2009/2010 Uniwersytet Trzeciego Wieku działa przy Miejskim Domu Kultury w Zduńskiej Woli i prowadzony jest przy udziale Urzędu Miasta Zduńska Wola oraz Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania, Wydział Zamiejscowy Zduńska Wola.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj