Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Pijani kierowcy na drodze

Redakcja, 15.06.2016, 12:32

We wtorek policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich spowodował kolizję na ulicy Orione w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

Około godziny 20:30 patrol policji został wezwany na zdarzenie drogowe na ulicę Orione w Zduńskiej Woli. Na miejscu mundurowi ustali, że na tył pojazdu audi, które zatrzymało się na skrzyżowaniu, wjechał samochód renault, którym kierował 58-letni zduńskowolanin. Podczas badania trzeźwości kierujących pojazdami okazało się, że kierowca "renówki" jest nietrzeźwy. Badanie wykazało w jego organizmie dwa promile alkoholu. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy.

Drugi nietrzeźwy kierowca został zatrzymany przez stróżów prawa na ulicy Zielonej do kontroli drogowej. Kierujący samochodem ford fokus 30-letni mieszkaniec gminy Zduńska Wola wydmuchał w alkomat ponad półtora promila. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Samochód którym jechał trafił na parking.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym grozi do 2 lat pozbawienia wolności, utrata uprawnień do kierowania pojazdami nawet do 10 lat oraz kara grzywny do 5 tysięcy złotych.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj