Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Dni Zduńskiej Woli za pasem

Redakcja, 15.06.2016, 16:21

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Po raz ostatni Dni Zduńskiej Woli odbędą się przy górce przy ul. Kobusiewicza w Zduńskiej Woli. Publikujemy szczegółowy program imprezy, a także przypominamy o utrudnieniach w ruchu.

← REKLAMA

Tradycyjnie początek Dni Zduńskiej Woli w piątek w Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola. Start o godz. 10. Klucze do "Bram Miasta" zduńskowolskim żakom ze Społecznej Akademii Nauk w Zduńskiej Woli wręczy prezydent miasta. Ogłoszone zostaną też wyniki muzealnych konkursów: "Rodzinne Historie", "Detale małej architektury. Sztuka sakralna", "Moja przygoda w muzeum".

Kolejnym punktem w piątkowym programie jest cykl "Wyjdź z domu" w Pasażu Feliksa Rajczaka. Tam m.in. warsztaty taneczne i graffiti, gry planszowe i nie tylko. W ramach Zduńskiej Woli w niedzielę odbędzie się też kolejna edycja "Miasteczka Złotnickiego". Gdzie? Oczywiście na ul. Złotnickiego w Zduńskiej Woli, w godz. 10-14. Szczegółów szukajcie na plakatach poniżej.

Przypominamy też o utrudnieniach w ruchu. Tyczy się to tylko ul. Kobusiewicza, która zamknięta będzie według poniższego harmonogramu:

17 czerwca w godzinach 10:00 - 1:00
18 czerwca w godzinach 10:00 - 1:00
19 czerwca w godzinach 10:00 - 23:00

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj