Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Młodzieżowa Rada Miasta zakończyła kadencję

Redakcja, 24.06.2016, 15:11

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Szlachetna paczka, sprzątanie skansenu lokomotyw w Karsznicach, praca przy Dniu Dziecka i Mikołajkach dla maluchów czy czytanie bajek w przedszkolach - to projekty, w których w tym roku brali udział uczniowie z Młodzieżowej Rady Miasta.

← REKLAMA

Prezydent Zduńskiej Woli Piotr Niedźwiecki podziękował młodym radnym za cały rok ich aktywności. Gratulacje przyjmowali również od wiceprzewodniczącego Rady Miasta Zduńska Wola Damiana Kunerta.

W czwartek odbyło się ostatnie spotkanie Młodzieżowej Rady Miasta Zduńska Wola. Po wakacjach rada spotka się już w nowym składzie.

Prezydent Niedźwiecki listy gratulacyjne za udział w życiu społecznym miasta przekazał: Darii Bzowskiej i Jakubowi Kowalczykowi z PG1, Julii Filipiak i Mateuszowi Małeckiem z PG2, Wiktorowi Niezgodzkiemu i Kamilowi Karwickiemu z PG3, Jakubowi Gawrysiakowi i Natalii Chaładyniak z PG4, Janowi Górniakowi i Piotrowi Witkowskiemu z PG5, Wojciechowi Sadowskiemu i Justynie Sędkowskiej z I LO, Kamilowi Pietrzakowi i Marii Rajczak z II LO, Joannie Szwabe i Dominice Siemińskiej z Liceum Plastycznego, Paulinie Janickiej i Beacie Pędzik z Zespołu Szkół Kałużewskiego i Sylii, Kacprowi Brzezińskiemu i Sebastianowi Wędołowskiemu z Elektronika, Monice Machela i Pawłowi Ignaczakowi z Zespołu Szkół Zawodowych na Żeromskiego oraz Annie Stępnik i Piotrowi Skrzypskiego z Zespołu Szkół Marii Grzegorzewskiej.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj