Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Przetarg do powtórzenia

Redakcja, 29.06.2016, 14:33

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Miasto Zduńska Wola musi powtórzyć przetarg dotyczący odnowienia Parku Miejskiego. Poprzedni unieważniono. Powody były dwa.

← REKLAMA

Na konkurs wpłynęły trzy oferty firm, wygrała Ziel-Bud z Warszawy, która zaproponowała najniższą cenę. Jeden z uczestników złożył jednak zawiadomienie, że zwycięska firma nie spełnia wszystkich kryteriów. Chodzi o brak doświadczenia w pracach przy stawach, które są ważną częścią projektu rewitalizacji zduńskowolskiego parku. To m.in. doświadczenie w uszczelnianiu stawów, stworzeniu filtrów mineralno-roślinnych, budowy pompowni. Magistrat zawiadomienie sprawdził, potwierdziło się.

W takim przypadku wygrywa firma druga w kolejności, czyli firma Limba też ze stolicy, ale ta znów zaoferowała zbyt wysoką cenę (przekraczała sumę zabezpieczoną w budżecie), dlatego przetarg unieważniono. Miasto na projekt "Rewaloryzacja Parku Miejskiego w Zduńskiej Woli" zamierza przeznaczyć 7.874.988,79 zł brutto.

Nowy przetarg zostanie ogłoszony prawdopodobnie na początku lipca.

Urzędowe wyjaśnienie unieważnienia przetargu

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj