Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Prezes ma być z konkursu

Redakcja, 01.07.2016, 09:11

Pojawiło się ogłoszenie o konkursie, który ma wyłonić nowego prezesa Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego. Obecnie obowiązki te pełni członek Rady Nadzorczej Janusz Ratajczyk.

← REKLAMA

Kandydaci mogą się zgłaszać do 29 lipca br. Wymaga się od nich wykształcenia wyższego, najlepiej ekonomicznego, prawniczego, związanego z ochroną zdrowia, czy doświadczenia na stanowisku kierowniczym. Chętni muszą przygotować koncepcję funkcjonowania i rozwoju szpitalnej spółki na lata 2016-2018. W tym celu można zajrzeć do dokumentów, po złożeniu oświadczenia o nieujawnieniu zawartych informacji.

W komisji konkursowej znajdują się: Witold Oleszczyk, Marcin Łabędzki, Amer Houli, Anna Królikowska, Krzysztof Jęczmion.
Przypomnijmy, że obecnie obowiązki prezesa szpitala pełni członek Rady Nadzorczej Janusz Ratajczyk, przed nim na miesiąc pracę tę powierzono Markowi Szewczykowi, któremu miało się nie udać zapewnić pełnej obsady interny, co było powodem jego odwołania. Od powstania spółki szpitalem szefowała Barbara Kałużewska.

Od początku przyszłego tygodnia pod dwutygodniowej przerwie ma zacząć działać Oddział Wewnętrzny, przygotowany dla 40 pacjentów, a nie jak wcześniej 60.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj