Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Zastępca PSP odszedł na emeryturę

Redakcja, 02.07.2016, 13:17

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Zastępca komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli bryg. Adam Kubiak odszedł na emeryturę. Uroczyście żegnał się z pracą w piątek w komendzie.

← REKLAMA

Wielu gości przyszło na uroczyste zaakcentowanie zakończenia kariery strażackiej Adama Kubiaka.
Sieradzanin na emeryturę przechodzi po 30 latach pracy, dziewięć z nich spędził w zduńskowolskiej komendzie i te lata wspomina jako najpiękniejsze.

- Chciałem podziękować moim przełożonym i współpracownikom. Razem tworzyliśmy tą specyficzną, mam nadzieję, zgraną drużynę. Ta specyfika polegała na współpracy w zespole, bo tylko wtedy można działać skutecznie i za to wam serdecznie dziękuję. (…) Moje dziewięć lat służby w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli były najpiękniejszym okresem mojej służby, uhonorowaniem kariery zawodowej - bryg. Adam Kubiak.

Nowym zastępcą komendanta strażaków w Zduńskiej Woli został st.kpt. Łukasz Drzewiecki, który w piątek przyjął też mianowanie.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj