Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Trwa Folklor Świata

Redakcja, 03.07.2016, 13:58

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Powoli w Zduńskiej Woli dobiega końca VII Folklor Świata. W niedzielę będzie można wysłuchać koncertu galowego, czyli laureatów.

← REKLAMA

Sobota była dniem przesłuchań, a rozpoczął je białoruski zespół Switanka. Zakończyć mieli Zduńskowolanie. Jury miało nie lada zadanie, bo zgłosiło się aż 29 grup, czyli kilkaset artystów w różnym wieku, talencie, zaangażowaniu, umiejętnościach, dlatego koncert galowy jest tym szczególniejszy, że przedstawią się ci najlepsi, najmocniej oklaskiwaniu.

W zeszłym roku zespołów uczestniczących było o połowę mniej. Najwyższa nagroda powędrowała do Zespołu Pieśni i Tańca Prekarpaci z Ukrainy. Kto będzie triumfował w tym roku? Dowiemy się za kilka godzin. Koncert galowy zaczyna się o siedemnastej, oczywiście na scenie przy ul. Dolnej w Zduńskiej Woli.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj