Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Trwa wybór dyrektorów szkół

Redakcja, 04.07.2016, 11:57

Jest ośmioro kandydatów na dyrektorów szkół i przedszkoli podległych miastu Zduńska Wola. Wyniki konkursu powinniśmy poznać za tydzień.

← REKLAMA

W większości aspirują obecni dyrektorzy, ale są też nowi chętni.

Na dyrektora Publicznego Przedszkola nr 2 przy ul. Getta Żydowskiego wpłynęła tylko jedna oferta, obecnej dyrektor Doroty Michalskiej-Hunck. Przedszkolem nr 5 przy ul. Zielonej chce kierować Aleksandra Najdzionek, obecnie szefuje placówce Anna Potoniec. Dyrektorem przedszkola nr 6 przy ul. Żytniej jest zduńskowolanka Alicja Strzelecka, która ubiega się o reelekcję.

Miasto szuka też dyrektorów trzech gimnazjów. Placówką nr 1 przy ul. Parkowej chce nadal kierować Piotr Warchlewski (na zdjęciu z mikrofonem), a jego kontrkandydatką jest Iwona Kulisiewicz. Publicznym Gimnazjum nr w Karsznicach ponownie chce kierować Dorota Jegier. Jej oferta jest jedyna. Dwoje kandydatów staje też do walki o fotel dyrektora w gimnazjum nr 5 przy ul. Wileńskiej - obecny dyrektor Janusz Derdak i Magdalena Szewczyk.

Posiedzenia komisji konkursowych wyłaniających kandydatów na dyrektorów tych szkół i przedszkoli odbędą się 11 lipca 2016 r.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj