Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Interna po nowemu

Redakcja, 04.07.2016, 12:58

Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

Oddział Wewnętrzny Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego rozpoczął pracę po dwutygodniowej przerwie. Jest nowa kadra lekarzy.

← REKLAMA

Wiele dzieje się i w samym szpitalu i wokół niego. Placówka poddawana jest wielu próbom, być może teraz spokój zapanuje na Oddziale Wewnętrznym, który w poniedziałek 4 lipca ponownie rozpoczyna pracę po dwutygodniowej przerwie - są lekarze, którzy chcą pracować w Zduńskiej Woli.

Pełniący obowiązki prezesa Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego Janusz Ratajczyk w wywiadzie udzielonym na antenie lokalnego radia podał, że na dziś jest czterech lekarzy, ale wkrótce powinna dołączyć jeszcze jedna lekarka. Padła data 11 lipca. Dyrekcja chce też zatrzymać w Zduńskiej Woli młodego lekarza, który ma do odbycia jeszcze kilka staży. Docelowo Oddział Wewnętrzny ma liczyć 44 łóżka, według władz szpitala tyle wystarczy.

Ordynatorem interny został lekarz spod Łodzi Janusz Kajdos, odznaczający się doktoratem. Opinii o tym lekarzu na portalach rankingowych temu poświęconych jest niewiele, bo zaledwie kilka, ale w przewadze chwalące jego kompetencje.
W zduńskowolskim szpitalu od początku przyszłego roku na parterze ma zacząć też działać oddział urologiczny. Zapowiadana geriatria poczeka, a na jej cele na razie wyznaczono kilka łóżek na internie.

Przypomnijmy też, że trwa konkurs, który ma wyłonić nowego prezesa szpitala. W tej chwili Janusz Ratajczyk pełni jego obowiązki.

Zobacz też: Prezes ma być z konkursu

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_2571 (IP: *.*.198.214), 05.07.2016, 12:32
  Jeżeli lekarz odznacza się doktoratem to piszący ten tekst powinien się
  odznaczać poprawną polszczyzną
  +2
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2582 (IP: *.*.6.70), 12.07.2016, 14:51
  no i jest 11 lipca i co z tymi doktorami???? a że o ordynatorze nie ma za wiele ... no cóż trudno pisać że było się wychlanym za lanie (sorry : wylanym za chlanie ) W dobrym kierunku idzie szpital od w dobrym ... a swoja drogą poprzednia ekipa pracująca w szescioosobowym skladzie narzekała na przemeczenie a teraz w czteroosobowym idzie dobrze . Coś mi tu q...a nie gra .
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj