Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Jechał autem od krawężnika do krawężnika

Redakcja, 08.07.2016, 16:07

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Zduńskowolanin na terenie miasta zatrzymał kierującego na "podwójnym gazie" Pijany kierowca miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

← REKLAMA

7 lipca br. około godziny 21:30 21-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli jechał swoim mercedesem ul. Złotą. Jego uwagę zwrócił jadący całą szerokością jezdni fiat punto. Wszystko wskazywało, że kierowca jest nietrzeźwy. Widząc wyczyny drogowego pirata 21-latek natychmiast zadzwonił na policję, informując o zdarzeniu oficera dyżurnego zduńskowolskiej policji, a sam dalej podążał za "podejrzanym".

Policjanci zatrzymali 70-letniego zduńskowolanina, który kierował fiatem punto mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie, na ul. Zachodniej. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Grozi mu teraz do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy nawet do 10 lat jak i nawiązka w wysokości 5 tysięcy złotych

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_2580 (IP: *.*.15.178), 11.07.2016, 12:30
  Brawo dla młodego :)
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj