Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Inwestycja w PMOS

Redakcja, 09.07.2016, 15:04

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Powiat zduńskowolski czeka na oferty firm, które podejmą się opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla projektu "Rozwój infrastruktury lekkoatletycznej wraz z budową systemu nawadniania boisk do piłki nożnej na terenie PMOS w Zduńskiej Woli".

← REKLAMA

Samorząd potrzebuje dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie przebudowy bieżni okrężnej (400 m) z minimum sześcioma torami i z odwodnieniem oraz bieżni prostej (130 m) z ośmioma torami, a także projektów na budowę: skoczni do skoku w dal i trójskoku, rzutnię do pchnięcia kulą, skocznię do skoku wzwyż, o tyczce, do rzutu dyskiem i młotem. Pojawi się też sprzęt sportowy do tych dyscyplin.

W planach jest też zmiana ogrodzenia od strony MOSiRu oraz od ul. Kobusiewicza, gdzie mają być jeszcze dwie bramy wjazdowe oraz budowa systemu nawadniania boisk i studni głębinowej. Wykonawca musi też zaprojektować połączenie komunikacyjne dla pieszych i rowerzystów, a także utwardzone dojście do trybun.

Mapka terenu z uwzględnieniem zmian

Na oferty firm powiat czeka do 14 lipca br., a na wykonanie koncepcji przy Dolnej daje czas do końca roku.
To będzie kolejna inwestycja w ośrodek. W zeszłym roku rozpoczęto, a w tym kontynuowano modernizację boisk, zamontowano nowe siedziska, postawiono maszty oświetleniowe.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj