Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Policjanci dołączyli do wędrującego lata

Redakcja, 12.07.2016, 15:15

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Policjanci z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli włączyli się w realizację programu organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Dzieci i Młodzieży pod nazwą "Wędrujące Artystyczne Lato -WAL-a 2016".

← REKLAMA

Od 27 czerwca do 8 lipca na terenie miasta i gminy Zduńska Wola funkcjonariusze przeprowadzili szereg spotkań z dziećmi i młodzieżą dotyczące bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.
Podczas nich zostały omówione m.in. zagrożenia mogące wystąpić podczas wakacji, właściwe zachowanie w domu jak również podczas wypoczynku, zasady zachowania się w kontaktach z niebezpiecznym zwierzęciem, właściwe zachowanie się na drodze. Poruszono także temat dotyczący bezpieczeństwa w internecie, bezpieczeństwa nad wodą oraz podczas wykonywania prac polowych. Dzieciakom podczas prowadzonych spotkań rozdano edukacyjne materiały.

W ramach spotkań policjanci odwiedzili: Publiczne Gimnazjum nr 1 przy ulicy Parkowej 4 w Zduńskiej Woli, Szkołę Podstawową w miejscowości Krobanów, budynek OSP w Janiszewicach, Szkołę Podstawową w Czechach, OSP w Gajewnikach, Szkołę Podstawową w Izabelowie.

Ponadto w ramach akcji "Bezpieczne Wakacje" spotkania odbyły się również na terenie gminy Szadek. Porad stróżów prawa wysłuchały dzieciaki w OSP Wilamów, OSP Przatów, w świetlicy Stowarzyszenia Rozwoju Wsi w Choszczewie i w Ośrodku Kultury w Szadku.

8 lipca br. funkcjonariusze odbyli spotkanie w ramach działań pod nazwą "Wakacje z Lokatorem" organizowanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Lokator" w Zduńskiej Woli.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj