Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Wakacje w "Lokatorze"

Redakcja, 15.07.2016, 14:36

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Trwają wakacje z Domem Kultury "Lokator". 14 lipca zakończyła działalność Wakacyjna Akademia Futbolu, która cieszyła się w tym roku ogromną popularnością. W jej zajęciach udział wzięło 32 dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

← REKLAMA

Zajęcia odbywały się na boisku "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 10 oraz w Sali Widowiskowej Domu Kultury "Lokator". Pośród uczestników Akademii były również dziewczęta, które rywalizowały z chłopcami, jak równe z równymi. Podczas kilkudziesięciu godzin zajęć odbyły się ćwiczenia ogólnorozwojowe, techniczne, sprawnościowe, a także treningi podawania i przyjmowania piłki, prowadzenia piłki i oczywiście strzeleckie. Rozgrywane były wewnętrzne turnieje meczowe oraz zawody wykonywania rzutów karnych i wolnych. Zajęcia wzbogacane były rozgrywkami Footbilarda i elementami quizów z wiedzy o piłce nożnej oraz filmami prezentującymi bramki z Ligi Mistrzów.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody. Zajęcia prowadzili doświadczeni trenerzy MGUKS "Pogoń" Zduńska Wola: Mariusz Gałaj, Grzegorz Kaleta a wspierał ich Kamil Endler. Zajęcia koordynował Krzysztof Kochelak kierownik drużyny "Pogoni" Zduńska Wola, zaś z ramienia Domu Kultury "Lokator" opiekunem akademii był Tomasz Pohl.

Od 11 lipca w Domu Kultury "Lokator" działa Wakacyjne Centrum Rozrywki. Można pograć w Footbilard (bilard 18 na 6 m, gra się piłkami do piłki nożnej), dostępny jest symulator jazdy, Quiz Buzz (dla czterech osób naraz), wiecznie popularna FIFA. Można również pobudować z klocków LEGO i pograć w tenisa stołowego. Oferta przeznaczona jest dla dzieci członków spółdzielni mieszkaniowej "Lokator".

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj