Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Zakaz parkowania na Królewskiej

Redakcja, 21.07.2016, 15:22

Przypominamy kierowcom, że na ul. Królewskiej obowiązuje zakaz parkowania na całej długości jezdni. Ulica stała się też dwukierunkowa.

← REKLAMA

Od tygodnia zamknięte jest skrzyżowanie ul. Królewskiej z Żeromskiego. To w związku z przebudową - w tym miejscu ma powstać tzw. bezpieczne przejście dla pieszych - zabezpieczone czerwoną nawierzchnią antypoślizgową skracającą drogę hamowania, słupkami z czujnikami ruchu oraz odblaskowymi elementami z diodami led.

Ul. Królewska stała się więc "ślepa", dwukierunkowa i obowiązuje na niej zakaz zatrzymywania się na całej długości. Droga jest zbyt wąska, dlatego służby porządkowe apelują do kierowców o dostosowanie się do zmian.

Utrudnienia miały potrwać tydzień, ale wygląda na to, że potrwają dłużej.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj