Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Pogoń Zduńska Wola - LZS Brąszewice

Redakcja, 21.07.2016, 17:53

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Bezbramkowo zakończyło się spotkanie drużyny Pogoni Zduńska Wola z LZS Brąszewice. Był to drugi mecz kontrolny zduńskowolan przed zbliżającym się sezonem.

← REKLAMA

Skład Pogoni: Jakub Gołębiowski - Damian Grzelak, Konrad Piekarski, Wojciech Sopur, Artur Górzawski - Grzegorz Królewiak, Krzysztof Rosiak, Sebastian Plisiecki, Rafał Porada - Grzegorz Kaleta, Kamil Endler

Na zmiany wchodzili: Kacper Matusiak, Paweł Nowakowski, Krystian Grzelak, Radosław Stępień, Michał Swarzyński, Łukasz Owczarek, Filip Sysio, Mateusz Józefczyk, Sylwester Ruszkowski
Grający Trener drużyny: Grzegorz Kaleta

W drużynie gospodarzy zagrał kolejny nowy zawodnik Artur Górzawski (Włókniarz Zelów).

Następny mecz kontrolny drużyna Pogoni rozegra w sobotę 23 lipca o godzinie 18:00 na boisku w Konopnicy z zespołem MLKS Konopnica.
Natomiast w niedzielę 24 lipca o godzinie 17:00 drużyna Pogoni rozegra mecz I rundy Okręgowego Pucharu Polski z zespołem Hetmana Pamapol Rusiec. Mecz odbędzie się na boisku w Ruścu.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj