Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Awantura u byłej dziewczyny

Redakcja, 26.07.2016, 16:21

Zduńskowolscy policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę w związku z pobiciem, do którego doszło w minioną niedzielę w tym mieście. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

← REKLAMA

W minioną niedzielę po godzinie 8 dyżurny zduńskowolskiej komendy otrzymał zgłoszenie z prośbą o interwencję na osiedlu Południe w Zduńskiej Woli. Natychmiast w to miejsce wysłał policjantów, którzy ustalili, że do jednego z mieszkań wtargnął mężczyzna i wszczął awanturę z byłą dziewczyną. Następnie zaczął bić pięściami i kopać przebywających w mieszkaniu dwóch zduńskowolan w wieku 29- i 43- lat, po czym uciekł.

Mundurowi ustalili, że sprawcą awantury był 24-letni mieszkaniec gminy Zduńska Wola, ekschłopak kobiety. Funkcjonariusze na miejsce wezwali pogotowie ratunkowe w celu udzielenia pomocy medycznej. Kobieta i młodszy mężczyzna doznali jedynie zadrapań i zasinień na ciele. 43-latkowi natomiast sprawca wybił dwa zęby i złamał rękę. Został przewieziony do miejscowego szpitala.

Sprawca pobicia został zatrzymany następnego dnia rano w miejscu zamieszkania. Trafił do policyjnej celi. Po zebraniu materiału dowodowego 24-latek został przesłuchany i usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Jednak niewykluczone, że usłyszy kolejne zarzuty.

Fot. KPP Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj