Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Zakwitły Karsznice

Redakcja, 30.07.2016, 13:12

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W Karsznicach trwa "Święto Kwiatów". Na placu tuż za orlikiem ogrodnicy oferują przeróżne kwiaty, cebulki roślin, krzewy, drzewka owocowe.

← REKLAMA

W tym roku zmieniła się ciut lokalizacja święta - wystawcy są nie przy górce, ale po przeciwnej stronie. Od samego rana pojawiali się mieszkańcy zainteresowani roślinnymi nowinkami. Wybór spory - są ozdobne papryczki, przeróżne zioła, ale największą uwagę z rana miały krzewy krzyżówki maliny z truskawką. Cena - 16 zł - nie odstraszała.

- Proszę zobaczyć jakie piękne, cały bukiet. Do ususzenia, tylko trzeba je suszyć w zacienionym miejscu, to nie stracą koloru - dumnie prezentuję nam wiązankę chabrowo-niebieskich kwiatów zduńskowolanka, która przyznaje, że z trudem powstrzymuje się, aby nie kupić więcej roślin.

Inni wystawcy prezentują wyroby z wykliny i drewniane konstrukcje i rzeźby do ogrodu, w tym koziołka, który nowego właściciela znalazł szybko.
Popołudniem rozpoczną się dodatkowe atrakcje - dla dzieciaków gry i zabawy, dmuchańce, a potem koncerty. Gwiazda wieczoru - Papa D. - o godz. 21. Stawić się trzeba na Stadionie Miejskim w Karsznicach.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj