Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Strażacy nie tylko do pożarów

Redakcja, 08.08.2016, 15:35

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Straż Pożarna jest uniwersalną służbą - zajmują się nie tylko pożarami, ale również uprzątaniem gruzu rozsypanego na drodze.

← REKLAMA

Zduńskowolscy strażacy interweniowali po południu na rondzie przy ulicy Piwnej, gdzie prawdopodobnie z przyczepy samochodu posypał się gruz.

Zadanie strażaków polegało na uprzątnięciu gruzowiska z jezdni. Dalszymi pracami porządkowymi zajęli się pracownicy zarządcy drogi, czyli Starostwa Powiatowego.

Niefrasobliwemu kierowcy, w przypadku wykrycia, groziłby mandat w wysokości do 500 zł za nieprawidłowe zabezpieczenie ładunku.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj