Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Pojechali na kolonie

Redakcja, 08.08.2013, 14:50

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

55 uczniów szkół gimnazjalnych pojechało dzisiaj na kolonie zorganizowane przez zduńskowolski magistrat do Głuchołazów. Niedługo pojadą też na wakacje gimnazjaliści.

← REKLAMA

Kolonie zorganizowano w ramach zadania pod nazwą "Zorganizowanie i przeprowadzenie kolonii letnich z programem profilaktyki uzależnień dla dzieci i młodzieży z terenu miasta Zduńska Wola w dwóch grupach wiekowych" oraz w ramach realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2013 rok.

Dzisiaj, 8 sierpnia, na pierwszy turnus do Głuchołazów w województwie opolskim pojechało na 10 dni 55 uczniów szkół podstawowych. Swoje wakacje będzie miała także 55-osobowa grupa gimnazjalistów, którzy pojadą na kolonie 19 sierpnia.

Nabór uczestników kolonii prowadził Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Centrum Opieki Socjalnej w Zduńskiej Woli w porozumieniu z pedagogami szkolnymi i dyrektorami szkół z terenu naszego miasta.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj