Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Plaga pościgów policyjnych

Redakcja, 14.08.2016, 14:56

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Kolejny w ostatnim czasie pościg policyjny. W sobotnią noc ulicami Zduńskiej Woli uciekał młody mieszkaniec Charłupi Małej (gmina Sieradz), bez prawa jazdy.

← REKLAMA

Policjanci chcieli zatrzymać pojazd, który wymusił pierwszeństwo na oznakowanym radiowozie, kierowca jednak zamiast się zatrzymać przyśpieszył i zaczął uciekać.

Nieostrożna jazda 19-letniego mieszkańca powiatu sieradzkiego mogła doprowadzić do tragedii. Mężczyzna uciekał między innymi przez Park Miejski oraz teren szpitala. Na szczęście do pościgu doszło po godzinie 22 na niemal pustych ulicach miasta. Uciekinier został zatrzymany na ulicy Łódzkiej, pomiędzy Juliusza i Getta. Powodem ucieczki mógł być fakt, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

19-latek oczekiwał właśnie na egzamin na prawo jazdy. Będzie musiał jednak zmienić plany, ponieważ grozi mu zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi i kara grzywny do 5 tysięcy.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_2594 (IP: *.*.64.48), 15.08.2016, 20:41
  Braki w szkoleniach policji mogły doprowadzić do tragedii.Policjant w zdw tylko potrafi przeczytać PESEL z dowodu a o włączaniu migaczy nie wspomnę.
  -1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj