Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

"Okrągły Stół" we wrześniu

Redakcja, 20.08.2016, 14:02

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

"Okrągły Stół", do którego zaprasza prezydent Zduńskiej Woli Piotr Niedźwiecki ma się odbyć we wrześniu.

← REKLAMA

Temat tzw. Okrągłego Stołu pojawił się w lipcu. Prezydent zaprosił za pośrednictwem Facebooka grono wpływowych osób w Zduńskiej Woli. Na liście prezydenta znaleźli się m.in. były wiceprezydent Zduńskiej Woli Andrzej Brodzki i lokalny przedsiębiorca, były senator Marek Trzciński. Piotr Niedźwiecki twierdził, że "czas zakopać topory".

Kilka dni temu na profilu Niedźwieckiego pojawił się kolejny tajemniczy wpis: "Czas wytoczyć armaty", jak można zinterpretować tę wiadomość? Czy prezydent zmienił zdanie i chce wywołać małą wojnę? A może jednak dyskusja będzie spokojna?

Na razie nie wiadomo jednak, kto oficjalnie zostanie zaproszony i kto zaproszenia przyjmie. Co przyniesie dyskusja, dowiemy się 14 września.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj