Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Prezydent z mniejszą pensją?

Redakcja, 30.09.2016, 22:20

Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

Na dzisiejszej sesji Rady Miasta, radny Jacek Krata w imieniu klubu "Razem Dla Rozwoju" złożył wniosek o zmniejszenie pensji prezydenta Piotra Niedźwieckiego.

← REKLAMA

Radny argumentował wniosek m.in odwołaniem Jegiera z funkcji wiceprezydenta, oraz zaniechaniami z budową portu mulimodalnego w Karsznicach.

- Nasz klub "Razem Dla Rozwoju" od samego początku zaczął oceniać prezydenta negatywnie, po tym jak zwolnił wiceprezydenta Pawła Jegiera, który według nas był najlepszym wiceprezydentem, którego Zduńska Wola mogła posiadać. Później było zaniechanie portu w Karsznicach, gdzie była to szansa dla rozwoju naszego miasta oraz ta cała niestabilność jeśli chodzi o spółki miejskie, ciągłe przetasowania. Brak stabilizacji skutkuje tym, że Zduńska Wola jest źle postrzegana jeśli chodzi o inne samorządy. Bardzo nad tym ubolewam, ale uważam, że pan Piotr Niedźwiecki jest jak najbardziej za to odpowiedzialny - powiedział Jacek Krata

Punkt ten wprowadzono do porządku obrad jednak po szerszej dyskusji postanowiono go zdjąć i prezydent Piotr Niedźwiecki pozostanie przy swojej obecnej pensji.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_2652 (IP: *.*.78.68), 01.10.2016, 03:22
  Jeszcze pozostanie :)
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2558 (IP: *.*.78.113), 03.10.2016, 13:02
  proszę panowie kto sprzeciwia się obniżyć pensję prezydentowi który w zasadzie jest słaby w rządzeniu i realizacji zapowiadanych inwestycji prezydent powinien tyle zarabiać jaka jest średnia w zduńskiej woli i nic więcej niech ściąga inwestorów i pracuje na swoją podwyżkę .jeżeli nie będzie zmobilizowany do zapracowania na siebie to wszystko będzie miał daleko w .........
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj