Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zakochany złodziej

Redakcja, 14.08.2013, 19:03

Policjanci ustalili mężczyznę, który tankował dwukrotnie paliwo na terenie Zduńskiej Woli i nie zapłacił za nie. Mieszkańcowi Aleksandrowa Łódzkiego, który przyjeżdżał w nasze okolice w odwiedziny do dziewczyny, przedstawiono zarzut dwukrotnej kradzieży.

← REKLAMA

Do Sądu Rejonowego w Zduńskiej Woli został wysłany dzisiaj wniosek o ukaranie 20-letniego mieszkańca Aleksandrowa Łódzkiego. Mężczyzna dwukrotnie, 1 i 8 sierpnia, zatankował na stacji w Zduńskiej Woli samochód audi. Za pierwszym razem wlał do baku 31 litrów za kwotę 178 złotych, za drugim 42 litry na kwotę 236 złotych.

20-latek dokonywał kradzieży paliwa, gdy przyjeżdżał do swojej dziewczyny zamieszkałej w okolicach Zduńskiej Woli. Czynności wykonane przez policjantów pozwoliły szybko ustalić personalia złodzieja. Teraz materiały z postępowań trafią do miejscowego sądu.

Sprawca kradzieży podczas przesłuchania poddał się dobrowolnie karze. Za ten czyn grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj