Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Narodowe Święto Niepodległości. Utrudnienia w ruchu

Redakcja, 08.11.2016, 22:44

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W związku z obchodami Święta Niepodległości i organizacją Biegu Niepodległości, 11 listopada będą utrudnienia w ruchu w Zduńskiej Woli i gminie Zapolice.

← REKLAMA

Utrudnienia wystąpią w w godz. 9.30 - 10.30 przy ulicach Kilińskiego, Łaskiej, Kościelnej (przemarsz uczestników obchodów) oraz w godz. 11.30 - 12.45 przy pl. Wolności, od strony ulicy Sieradzkiej, Juliusza, Łaskiej oraz Kościelnej, gdzie odbywać się będą uroczystości przy pomniku marszałka Józefa Piłsudskiego w Zduńskiej Woli oraz zlokalizowany jest start Biegu Niepodległości.

W związku z powyższym wyłączona zostanie możliwość wjazdu na plac Wolności w Zduńskiej Woli, od strony ulicy Sieradzkiej, Juliusza, jak i Łaskiej oraz Kościelnej. Przed godziną 12.00 odbędzie się przemarsz uczestników uroczystości od placu Wolności, ulicą Kościelną do bazyliki mniejszej pw. WNMP.
Po przemarszu ww. ulice zostaną włączone do ruchu.

Utrudnienia wystąpią również w godz. 12.30 - 14.00 podczas startu i trasy Biegu Niepodległości wzdłuż trasy: pl. Wolności na wysokości pomnika marszałka Józefa Piłsudskiego - ul. Kościelna - ul. Widawska - droga do Zapolic - ul. Główna, aż do pierwszego skrzyżowania, skręt w prawo, w drogę prowadzącą do pomnika upamiętniającego odzyskanie niepodległości przy cmentarzu w Strońsku.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj