Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Smaki regionu w Zduńskiej Woli

Redakcja, 16.08.2013, 11:09

Artykuł zawiera pliki dźwiękowe
Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Cudze chwalicie, swego nie znacie? Szansą na poznanie regionalnych produktów będzie XIV Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa, która odbędzie już w najbliższą niedzielę na terenie PCKSiR przy ul. Dolnej w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

Impreza co roku przyciąga tłumy mieszkańców, którzy chcą nie tylko skosztować domowej kuchni przygotowanej przez regionalne koła gospodyń, ale zapoznać się też z ofertą przedsiębiorców z powiatu zduńskowolskiego i ościennych. W tym roku do obejrzenie będzie grubo ponad sto stoisk.

Wystawie Rolno-Przemysłowej towarzyszy szereg dodatkowych atrakcji artystycznych. W południe wystąpią wychowankowie Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury "Na Pięterku". O godz. 16 rozpocznie się program artystyczny "Teatr Kubika", a godzinę później wystąpią dzieciaki z Zespołu Szkół im. Marii Grzegorzewskiej w Zduńskiej Woli. Tegoroczną gwiazdą muzyczną będzie Natalia Kukulska.

O atrakcjach imprezy mówi też Joanna Jarosławska, odpowiedzialna za promocję i kulturę w zduńskowolskim starostwie:

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj