Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Poszukiwany, pijany i z zakazem jazdy

Redakcja, 15.11.2016, 16:08

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Zduńskowolscy policjanci po pościgu zatrzymali nietrzeźwego 25-latka, który kierował pojazdem łamiąc sądowy zakaz i był poszukiwany listem gończym do odbycia kary.

← REKLAMA

15 listopada 2016r tuż po północy na ul. Sieradzkiej w Zduńskiej Woli policjanci próbowali zatrzymać do kontroli drogowej osobowego mercedesa. Kierowca samochodu na widok radiowozu i umundurowanych policjantów nie zareagował, przyśpieszył i zaczął uciekać w kierunku centrum miasta. Policjanci natychmiast podjęli pościg. Kierowca, pomimo sygnałów dźwiękowych oraz świetlnych i poleceń do zatrzymania się, kontynuował ucieczkę ulicami miasta.

Na ul. Getta Żydowskiego wyłączył światła w samochodzie i zaparkował pomiędzy innymi autami, próbując się ukryć aby uniknąć zatrzymania. Policjanci jednak zauważyli ten manewr. W samochodzie zastali 25-letniego mieszkańca Zduńskiej Woli, od którego wyczuli silną woń alkoholu. Przeprowadzone badanie trzeźwości potwierdziło, że kierowca mercedesa był nietrzeźwy.

Stężenie alkoholu w jego organizmie przekroczyło 2 promile. Okazało się, że zgodnie z wyrokiem sądu 25-latek ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i jest on poszukiwany listem gończym. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszy zarzuty, a następnie trafi do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_2878 (IP: *.*.76.235), 16.11.2016, 09:46
  Właśnie w takich przypadkach widać jaką sankcją dla pijaka jest dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów....
  +3
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj