Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Chciał skoczyć z wiaduktu na jezdnię drogi ekspresowej S-8

Redakcja, 05.12.2016, 22:29

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Policjanci udaremnili 34-latkowi próbę popełnienia samobójstwa. Zdesperowany mężczyzna chciał popełnić samobójstwo skacząc z wiaduktu nad ruchliwą trasą S-8. W porę został uratowany przez policjantów.

← REKLAMA

2 grudnia 2016 roku o godzinie 16:44 dyżurny zduńskowolskiej komendy otrzymał telefoniczną informację, z której wynikało, że na barierze wiaduktu nad trasą S-8 w miejscowości Paprotnia siedzi mężczyzna chcący prawdopodobnie skoczyć na jezdnię ekspresówki. Skierowani natychmiast na miejsce policjanci zastali siedzącego na barierze ochronnej mężczyznę, którego nogi zwisały nad ruchliwa trasą.

Kiedy mundurowi próbowali się do niego zbliżyć zagroził, żeby nie podchodzili do niego, bo wówczas skoczy. Mówiąc to zaczął celowo zsuwać się z barierki. Policjant widząc to podjął z desperatem rozmowę, w takcie której uspokoił go. Ten moment wykorzystała funkcjonariuszka z patrolu, która niepostrzeżenie podeszła od drugiej strony do siedzące na barierce mężczyzny. Bez zbędnej zwłoki chwyciła 34-latka w pasie i siłą ściągnęła z bariery.

Mężczyzna wciąż powtarzał, że chce się zabić, że życie straciło dla niego sens. Ze względu na jego stan psychiczny policjanci przekazali desperata załodze karetki pogotowia.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_2896 (IP: *.*.41.182), 06.12.2016, 19:49
  brawo za szybką reakcję!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj