Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Dzieci ze Zduńskiej Woli w finale konkursu Eko Odkrywcy

Redakcja, 06.12.2016, 22:53

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Do 15 grudnia można głosować na najlepsze projekty zgłoszone do czwartej edycji ogólnopolskiego konkursu Eko Odkrywcy. W gronie finalistów znaleźli się wychowankowie Publicznego Przedszkola nr 7 "Pod Zielonym Semaforem"

← REKLAMA

W tegorocznej edycji konkursu zgłoszonych zostało 165 projektów, z których komisja konkursowa wybrała 20 najciekawszych. Wśród nich znajduje się projekt zduńskowolskich przedszkolaków.

"Ekosemaforki w trosce o swoje zdrowie - ekologiczna hodowla warzyw i owoców", taki tytuł nosi projekt opracowany przez dzieci z Publicznego Przedszkola nr 7. Granty pieniężne na realizacje projektów trafią do 10 zwycięskich zespołów.

Głosować można do 15 grudnia na oficjalnej stronie konkursu www.ekodkrywcy.pl. Dodatkowo najciekawszy projekt zostanie nagrodzony przez organizatora wyjazdem na zieloną szkołe o watości 20 tys. zł. Natomiast trzy kolejne zespoły otrzymają wejściówki do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj