Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Na wystawie fajnie jest

Redakcja, 18.08.2013, 16:10, aktualizacja: 19.08.2013, 14:59

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Nęcące zapachy kwiatów, miodu, chleba, przysmaków kół gospodyń oraz cieszące oczy inne kolorowe stoiska przyciągnęły tłumy na XIV Regionalną Wystawę Rolno-Przemysłową, która trwa na terenie PCKSiR przy ul. Dolnej.

← REKLAMA

Wystawa Rolno-Przemysłowa od lata ściąga wielu mieszkańców naszego regionu, którzy chcą poznać ofertę lokalnych producentów. Do zobaczenia jest ponad sto stoisk, na których można kupić rośliny, biżuterię, miód, owoce, chleb, smakołyki przygotowane przez panie z kół gospodyń m.in. z Paprotni i Sikucina. Do oglądania są także stoiska z nowinkami technicznymi, budowlanymi, a nawet z ptactwem gospodarskim.

Są także i inne atrakcje m.in. wesołe miasteczko, przejażdżki na kucyku i oczywiście występy artystyczne, w tym wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury "Na Pięterku" oraz Zespołu Szkół im. Marii Grzegorzewskiej. Przed nami występ gwiazdy wieczoru Natalii Kukulskiej, który zaplanowano na godz. 18.15.

Podczas Regionalnej Wystawy Rolno-Przemysłowej można wesprzeć Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, które zbiera pieniądze na budowę rodzinnego domu dla niepełnosprawnych. Trwa też zbiórka na leczenie i rehabilitację Weroniki Taborowskiej, która w lipcu uległa wypadkowi.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj