Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Przetarg na budowę basenu już w lutym?

Redakcja, 05.01.2017, 11:50

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 4 komentarze
4

Zduńskowolski MPWiK planuje ogłoszenie przetargu na budowę Centrum Rekreacyjno-Sportowego RELAKS w Zduńskiej Woli. Jeszcze w styczniu wykonawca projektu ma wystąpić o pozwolenie na budowę.

← REKLAMA

W najbliższych dniach ma zostać ukończony projekt na budowę Centrum Rekreacyjno-Sportowego RELAKS w Zduńskiej Woli. Pozwoli to na rozpoczęcie procedury uzyskania pozwolenia na budowę.

Budowa kompleksu basenowego ma kosztować 5 397 734,10 EUR. MPWiK planuje ogłosić przetarg już w lutym tego roku, prezes Grzegorz Szmyt nie ukrywa, chęci współpracy z zagranicznym wykonawcą.

Wstępne ogłoszenie informacyjne o przetargu, które jest obecnie opublikowane moze ułatwić zdobycie dofinansowania z środków unijnych na ten cel.

Ogłoszenie znajduje się tutaj.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (4)

 • Zobacz profil użytkownika ja123
  ja123, 05.01.2017, 12:14
  Zagraniczny wykonawca? Nie rozśmieszajcie mnie, z tego co wiem to ratusz też budowała zagraniczna firma i ile jest z tego problemów. Skoro tak bardzo Ci panowie chcą jak najlepiej dla miasta Zduńska Wola to proponuje wspierać Naszych wykonawców. WSPIERAĆ SIEBIE NAWZAJEM. Nie zawsze co zagraniczne to lepsze. Dajcie spokój, mamy świetnych fachowców i to właśnie im powinniście dawać każdą szansę jaka się tylko pojawi.
  +3
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2916 (IP: *.*.133.54), 07.01.2017, 17:53
  czemu to mpwik buduje basen a nie miasto ? czy to nie szwindel ?
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2941 (IP: *.*.251.132), 11.01.2017, 22:15
  a kiedy jakiś nowy zakład pracy dla zduńskowolan ?
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2942 (IP: *.*.78.113), 14.01.2017, 08:29
  dlaczego nie myślą o geotermii byłoby to korzystne dla funkcjonowania basenów i obniżyło koszty exsplatacji . wykorzystujmy fundusze europejskie i wypszedzajmy inne samorządy dopuki są na to śrotki unijne rozwijajmy nasze miasto w inny sposób skoro nie mamy siły przyciągnąć żadnego inwestora który da pracę dla rozwoju miasta i zatrzyma mieszkańców przed wyjazdem za chlebem gdzie indziej.
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj