Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zduńska Wola zagra z WOŚP

Redakcja, 14.01.2017, 14:11

Do gry z WOŚP włączyła się Zduńska Wola , wraz z prezydentem Piotrem Niedźwieckim. Chętni będą mogli wykupić jedno z drzewek, które będzie posadzone w rewitalizowanym parku miejskim.

← REKLAMA

Mam przed sobą swój identyfikator. W niedzielę będę również wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - mówi prezydent Zduńskiej Woli Piotr Niedźwiecki - gramy dla Orkiestry po raz dwudziesty piąty. Wartości związane z tym społecznym przedsięwzięciem są nie do podważenia. Ja z ogromnym zawsze uznaniem patrzę na młodych ludzi, którzy czasami mimo trudnych warunków atmosferycznych stoją z puszkami i z uśmiechem przyjmują każdą złotówkę, która pokazuję taką solidarność związaną z pomocą w zakresie opieki zdrowotnej. Myślę, że warto włączyć się w to przedsięwzięcie. Miasto Zduńska Wola na światełko do niebo przeznacza 2 500 zł. - dodaje.

Mamy piękną ideę, rewitalizujemy Park Miejski, będą nasadzenia, blisko 190 nowych drzewek i jedno z tych drzewek, dąb czerwony, miasto chce przekazać na licytację - zapowiada Piotr Niedźwiecki - licytacja odbędzie się w niedzielę na antenie Naszego Radia. Quercus rubra czyli Dąb czerwony - jedno ze 190 młodych drzewek, które będą nasadzone w Parku Miejskim w ramach projektu Rewaloryzacji Parku Miejskiego w momencie sadzenia będzie miało ponad 2 metry wysokości oraz ok. 15 cm obwodu pnia. Drzewko zostanie nazwane imieniem osoby, która je wylicytuje - po posadzeniu będzie oznaczone specjalną tabliczką z imieniem tej osoby lub osoby wskazanej przez licytującego - dziewczyny? żony? chłopaka? męża? a może dziecka? oraz symbolem serduszka WOŚP i cyfrą 2017. Zasady określają, że może być to imię, które znajduje się w katalogu imion Urzędu Stanu Cywilnego.

Co jeszcze na WOŚP? W godzinach od 11:00 do 13:00 będzie otwarty dworek Złotnickiego - czyli budynek nr 1 Urzędu Miasta Zduńska Wola. Każdy będzie mógł wejść do urzędu i zrobić sobie zdjęcie w fotelu Prezydenta Miasta Zduńska Wola (w gabinecie prezydenckim), a do tego wyjść z gadżetem promocyjnym. Oczywiście za drobny datek do puszki.

Fot. UM Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj