Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

3P o szkolnictwie w Zduńskiej Woli

Redakcja, 09.02.2017, 21:39

Andrzej Brodzki, w imieniu Porozumienia Ponad Podziałami Razem, zajął głos w sprawie zmian w szkolnictwie. Zdaniem byłego wiceprezydenta to rdni PiS wywołali konflikt panujący w mieście.

← REKLAMA

-Chciałem powiedzieć, że bardzo niepokojące wiadomości, kolejny konflikt wywołany przez radnych PiSu na przestrzeni pół roku w naszej oświacie, zmusza mnie do tego żeby zająć stanowisko w imieniu stowarzyszenia Porozumienia Ponad Podziałami Razem. Na wstępie chcę powiedzieć, że troszkę wczorajsza wypowiedz pana radnego Gwiazdy mnie uspokoiła, ponieważ te wcześniejsze pomysły radnych PiSu szły w kierunku bardzo niebezpiecznym, przede wszystkim narażały miasto na olbrzymie koszty przebudowy pomieszczeń szkoły na przedszkole, przedszkola na żlobek. Trzeba wiedzeć, że to nie jest tylko przewieszenie tabliczki tylko jest to bardzo kompleksowy remont pomieszczeń. - ocenia Andrzej Brodzki

Zdaniem 3P, powrót do starej sieci szkół nie jest skutecznym rozwiązaniem. Szczególnie, że w 2019 roku obecni uczniowie klas 6 przejdą do szkoł średnich co spowoduje zmniejszenie liczby uczniów w szkołach miejskich.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj