Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Ostatnia kadencja prezydenta

Redakcja, 07.03.2017, 15:48

Czytelnicy zamieścili 6 komentarzy
6

Prezydent Zduńskiej Woli Piotr Niedźwiecki nie będzie kandydował w kolejnych wyborach prezydenckich. Jak sam powiedział jest to podytkowane troską o dobro miasta.

← REKLAMA

Szanowni Państwo,

dla mnie najważniejsza jest Zduńska Wola i zrealizowanie najważniejszych dla mieszkańców projektów. Obiecałem, że do końca kadencji wybudujemy w Zduńskiej Woli basen, rozpoczniemy budowę nowych bloków i wykonamy odwierty geotermalne. Dotarły do mnie sygnały, że te projekty mogą nie uzyskać poparcia w radzie miasta tylko dlatego, że zostały przygotowane przeze mnie i zdaniem niektórych radnych i polityków mogłyby być wykorzystane w kampanii wyborczej w przyszłorocznych wyborach.

Nie rozumiem takiego postępowania, ale jestem gotowy zapłacić osobistą cenę i zrezygnować ze startu w najbliższych wyborach samorządowych po to, aby mieszkańcy Zduńskiej Woli doczekali się basenu, budowy mieszkań i abyśmy mogli wykorzystywać energię gorących źródeł pod Zduńską Wolą.

W związku z tym chciałbym zaapelować do radnych Rady Miasta o poparcie wszystkich projektów uchwał, które będą zmierzały do realizacji tych projektów. I obiecuję mieszkańcom, że przez najbliższe 1,5 roku zrobię wszystko aby je zrealizować. - Informuje Piotr Niedźwiecki

Prezydent wspomina również o dżentelmeńskiej umowie z przewodniczącym Rady Miasta, dotyczącą zmian w budżecie miasta:


Jednocześnie zgodnie z gentlemeńską umową z Panem Przewodniczącym Rady Miasta, dotyczącej zmian w budżecie, na najbliższych sesjach przedstawimy uchwały, których przyjęcie będzie niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania Zduńskiej Woli.

10 marca będziemy wnioskować o przywrócenie środków m.in. na kursowanie autobusów MPK, oczyszczanie miasta, a także na edukację.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (6)

 • ~gość_2984 (IP: *.*.251.131), 07.03.2017, 17:06
  To ci tfu Wielcy radni z PIS powinni odejść bo tylko niszczą Polskę i Zduńską Wolę kosztem tego aby mogli tylko sobie naładować w kieszenie. Pan jako Prezydent Miasta Zduńska Wola jest najlepszym prezydentem jaki wogóle był w Zduńskiej Woli. Precz z PISem
  -1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_2985 (IP: *.*.104.101), 07.03.2017, 18:47
   hahahaha, pęknę ze śmiechu. Najlepszy?!
   -2
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
  • ~gość_2965 (IP: *.*.78.68), 07.03.2017, 19:38
   radze zmienic diete bo szkodzi :))))
   +1
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
  • ~gość_2974 (IP: *.*.233.231), 08.03.2017, 21:58
   Za to Platforma Obywatelska dużooooooo zrobiła gdzie ta zielona wyspa pajacu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   -1
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2986 (IP: *.*.76.85), 08.03.2017, 09:21
  Niestety taka sytuacja to urywek całości i obraz Polaków. Nie liczy się ogólne dobro tylko własne brudne polityczne rozgrywki!
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2987 (IP: *.*.161.137), 10.03.2017, 22:30
  I to jest bardzo dobra wiadomość. Mam nadzieję że ten obecny prezydent dotrzyma słowa i da sobie spokój z tą polityką aby dalej nie szkodzić miastu. Choć wiadomo, że rezygnuje wobec zasady która będzie obowiązywać o dwukadencyjności na stanowiskach samorządowych, bo czyż nie gotował się już od jakiegoś czasu na to stanowisko nadal.
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj