Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

MGUKS Pogoń - PTC Pabianice - 3 liga kobiet

Redakcja, 03.04.2017, 20:23

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W sobotę 1 kwietnia na boisku w Pabianicach drużyna kobiet Pogoni Zduńska Wola (trener Krzysztof Kochelak) rozegrała mecz X kolejki w 3 lidze kobiet z drużyną PTC Pabianice. Zduńskowolanki pewnie pokonały gospodynie 3:0.

← REKLAMA

PTC PABIANICE - POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 0:3 (0:2)

0:1 - Patrycja Okoń (26')
0:2 - Julita Augustyniak (30')
0:3 - Weronika Góra (53')

SKŁADY DRUŻYN:
Pogoń Zduńska Wola
Beata Rogowska - Julia Szymczak, Ewelina Niciak, Zuzanna Naumowicz (64' Michalina Sutowicz) - Maria Bilska (38' Paulina Licha), Julita Augustyniak (62' Justyna Kapuściak), Weronika Góra, Klaudia Łoboda (70' Paulina Koryń), Patrycja Okoń (60' Marta Grzelak) - Martyna Szymczak (70' Natalia Gierczak), Justyna Kubik (74' Anita Kłos)
Trener drużyny: Krzysztof Kochelak
Kierownik drużyny: Grzegorz Kubiak

PTC Pabianice
Magdalena Kociołek - Katarzyna Kacprzak, Joanna Błaszczyk, Natalia For, Aleksandra Próbka, Martyna Łagowska, Ewelina Kociołek, Andrzelika Błoch, Joanna Sadowska, Anna Owczarz, Aleksandra Kwiatkowska
Na zmiany wchodziły: Julia Jakóbczak, Edyta Cywińska, Karolina Babiańska, Natalia Cieślak, Karolina Kania, Natalia Madaj

Zespół Pogoni udanie rozpoczął rundę wiosenną w 3 lidze kobiet pokonując na trudnym terenie w Pabianicach zespół gospodarzy 3:0. Mecz przebiegał pod dyktando drużyny ze Zduńskiej Woli. Pierwszą groźną sytuację podbramkową zawodniczki Pogoni stworzyły w 14 minucie, kiedy po dośrodkowaniu z prawej strony Julity Augustyniak minimalnie niecelnie obok słupka strzałem głową popisała się Justyna Kubik. W 26 minucie wynik meczu otworzyła Patrycja Okoń, która po kolejnym płaskim dośrodkowaniu z prawej strony od Julity Augustyniak pokonała płaskim strzałem lewą noga Magdalenę Kociołek. Goście dalej przeważali i cztery minuty później po podaniu Martyny Szymczak w pole karne wbiegła Julita Augustyniak i sprytnym strzałem w krótki róg bramki gospodarzy podwyższyła wynik meczu na 2:0. Do końca pierwszej odsłony meczu wynik nie uległ zmianie, chociaż zespół z Pabianic starał się grając z kontry zaskoczyć Beatę Rogowską.
W drugiej połowie w dalszym ciągu przeważała drużyna Pogoni. W 46 minucie po dalekim wybiciu piłki od Beaty Rogowskiej w sytuacji sam na sam znalazła się Martyna Szymczak, ale jej strzał obroniła bramkarka z Pabianic. Co nie udało się Martynie Szymczak w 53 minucie udało się Weronice Góra, która po zespołowej akcji całego zespołu otrzymała piłkę na szesnastym metrze i mocnym strzałem lewą nogą ustaliła wynik meczu. Przy stanie 3:0 doskonałej sytuacji dla gospodarzy nie wykorzystała Aleksandra Kwiatkowska przegrywając pojedynek sam na sam z Beatą Rogowską. W 68 minucie ponownie w sytuacji sam na sam z Magdaleną Kociołek znalazła się Martyna Szymczak, ale po raz drugi w tym meczu górą była bramkarka gospodarzy. W ostatnich dwudziestu minutach na boisku pojawiły się powracające po kontuzjach Marta Grzelak i Michalina Sutowicz, które bardzo udanie zaprezentowały się na boisku.

Kolejny mecz o punkty drużyna kobiet Pogoni lidera tabeli rozegra w najbliższą niedzielę 9 kwietnia o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli, a jej przeciwnikiem będzie zespół ULKS MOSiR Sieradz, zajmujący drugie miejsce w tabeli.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj