Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Kierowco patrz na znaki

Redakcja, 05.04.2017, 17:16

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Jednym z najczęściej popełnianych wykroczeń przez kierowców jest parkowanie w miejscach niedozwolonych.

← REKLAMA

Według statystyk zduńskolskiej policji i straży miejskiej najczęściej kierowcy łamią przepisy, parkując na ulicy Łaskiej, Kilińskiego, Królewskiej i Dąbrowskiego.

Przypominamy, że od kilku miesięcy Na ulicy Łaskiej pomiędzy placem Wolności a Kilińskiego obowiązuje zakaz zatrzymywania, również na chodniku. Pisaliśmy o tym tuż przed zmianami http://zdunskawola24.pl/wiadomosci/zdunska-wola/5180,tir-out-czyli-miasto-bez-ruchu-ciezarowego.html.

Kolejnym miejscem, gdzie często można spotkać zaparkowane nieprawidłowo pojazdy do ulica Kilińskiego naprzeciwko sklepu budowlanego. Kierowcy często ignorują istniejące tam przejście dla pieszych i ustawione niedawno znaki informujące o zakazie zatrzymywania. http://zdunskawola24.pl/wiadomosci/zdunska-wola/5348,nowe-oznakowanie-na-kilinskiego.html

Na ulicy Królewskiej, na odcinku pomiędzy Łaską i Żeromskiego, obowiązuje lewostronny zakaz zatrzymywania. Samochodów parkować nie wolno również przy bramie do mieszczącego się tam budynku handlowo-usługowego.

Funkcjonariusze często wykrywają również przewinienia kierowców na ulicy Dąbrowskiego, zazwyczaj dochodzi tam do zignorowania zakazu zatrzymywania przed ŚDS i dojeżdzanie zbyt blisko do krawędzi budynków, zostawiając za mało miejsca dla pieszych.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_2992 (IP: *.*.31.110), 20.04.2017, 21:58
  "Kolejnym miejscem, gdzie często można spotkać zaparkowane nieprawidłowo pojazdy do ulica Kilińskiego naprzeciwko sklepu budowlanego. Kierowcy często ignorują istniejące tam przejście dla pieszych i ustawione niedawno znaki informujące o zakazie zatrzymywania." Przecież to wymuszają przepisy ogólne i nie trzeba żadnych znaków o zakazie, 10 m przed pasami na jednokierunkowej nie można się zatrzymywać, a na całej długości Kilińskiego, nie tylko przed wspomnianym sklepem budowlanym, tak się dzieje.
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj