Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Warsztaty z Agą Kot

Redakcja, 07.04.2017, 20:16

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Warsztaty o radzeniu sobie z emocjami to kolejny etap Magii słowa, projektu realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

Gościem biblioteki 7.04.2017 r. była Agnieszka Kot, psycholog, fotograf, operator filmowy i współautorka książki dla dzieci "Senek" , która spotkała się z dziećmi ze świetlicy środowiskowej. Aga Kot na podstawie "Seneka" ( książki zilustrowanej kolażami autorki, z audiobookiem nagranym przez aktora Tomasza Kota) starała się pokazać dzieciom kilka sposobów wyrażania emocji, tych pozytywnych, budujących i tych, które nie są najłatwiejsze.

Dzieci dowiedziały się po co są emocje, jak je rozpoznawać i trafnie odczytać. Opowieści autorki przeplatały się zabawami ruchowymi. Na zakończenie "emocjonalnego " spotkania każde z dzieci wypuściło kolorowy balon, który symbolizował emocje. każdy z uczestników zajęć otrzymał egzemplarz książki "Senek" z autografem Agi Kot i Tomasza Kota.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj