Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Aktywni Hufca Pracy na pomoc Magdzie

Redakcja, 07.04.2017, 20:45

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Z początkiem nowego 2017 roku Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli ponownie włączył się z zbiórkę nakrętek, na rehabilitację i leczenie Magdy - podopiecznej Fundacji Księdza Orione Czyńmy Dobro.

← REKLAMA

Od czerwca 2016 roku udało zebrać się około 1 tony nakrętek. W zbiórkę zaangażowała się cała społeczność Zduńskiej Woli, w tym Hufiec Pracy, szkoły, pracodawcy, firmy oraz mieszkańcy miasta.


W dniu 07.04.2017r. Aktywni Hufca Pracy wraz z Kadrą zaangażowali się w porządkowanie magazynu Fundacji i przygotowanie około 110 worków nakrętek do przetransportowania do firmy recyclingowej w Łodzi.


Zwieńczeniem akcji była możliwość zwiedzania Klubu Młodzieżowego Trampolina mieszczącego się przy Parafii św. Antoniego w Zduńskiej Woli. Jest to przede wszystkim miejsce spotkań młodych ludzi mające na celu wyeliminowanie nudy z dnia codziennego. Czas spędzony w klubie nie jest czasem zmarnowanym. Wychowawca Marcin Szymański wraz z Uczestnikiem Hufca Pracy Szymonem zachęcali do pozostania członkiem Klubu Młodzieżowego, w którym aktywnie udzielają się już podopieczni OHP.


Celem akcji było zaangażowanie uczniów do akcji pomocowych, pracy w wolontariacie, działań na rzecz innych oraz rozbudzanie zainteresowania działalnością społeczną.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj