Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

MGUKS Pogoń - MKP Boruta Zgierz - Mecz Ligowy

Redakcja, 21.04.2017, 21:57

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W środę 19 kwietnia na boisku na Stadionie MOSiR-u w Zgierzu drużyna juniorów starszych (rocznik 98/99) Pogoni Zduńska Wola (trenerzy Krzysztof Kochelak - Artur Boruch) rozegrała zaległy mecz I kolejki 1 Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych A1 z zespołem MKP Boruta Zgierz. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem 5:0 dla zespołu Pogoni. Dzięki tej wygranej zduńskowolanie awansowali na 2 miejsce w tabeli.

← REKLAMA

MKP BORUTA ZGIERZ - POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 0:5 (0:2)

0:1 - Paweł Nowakowski (3')
0:2 - Paweł Nowakowski (17')
0:3 - Adrian Rosiak (66')
0:4 - Adrian Rosiak (74')
0:5 - Bartosz Lipiński (90')

SKŁAD DRUŻYNY:
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
Jakub Gołębiowski - Rafał Rosiak (75' Antoni Nowak), Mateusz Józefczyk (80' Marcel Piotrowski), Rafał Szubański, Kacper Grelewski - Jakub Koliński (82' Konrad Mazurkiewicz), Mateusz Dudek, Jakub Majchrzak, Mateusz Suchański (60' Szymon Krysztofiak) - Adrian Rosiak, Paweł Nowakowski (67' Bartosz Lipiński)
Rezerwowi: Antoni Nowak, Konrad Mazurkiewicz, Bartosz Lipiński
Trenerzy drużyny: Krzysztof Kochelak - Artur Boruch

RELACJA Z MECZU:
Bardzo dobrze rozpoczął się mecz dla zespołu Pogoni, bo już w 3 minucie po podaniu Adriana Rosiaka w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy znalazł się Paweł Nowakowski i mocnym strzałem zdobył pierwszą bramkę dla swojego zespołu. W 17 minucie po akcji Mateusza Dudka oraz Mateusza Suchańskiego ten ostatni obsłużył prostopadłym podaniem Pawła Nowakowskiego, który strzałem w długi róg po raz drugi pokonał golkipera Boruty. Do przerwy goście mogli jeszcze zdobyć kolejne bramki, ale po strzale Jakuba Kolińskiego piłka trafiła w poprzeczkę, natomiast po indywidualnej akcji Adrian Rosiak oddał strzał minimalnie niecelny nad poprzeczką bramki gospodarzy.
W drugiej odsłonie meczu w dalszym ciągu lepszym zespołem byli zduńskowolanie co udokumentowali kolejnymi bramkami. W odstępie ośmiu minut dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Adrian Rosiak, który po indywidualnych akcjach pokonał bramkarza gospodarzy. Wynik meczu ustalił Bartosz Lipiński strzałem z woleja lewą nogą z 13 metrów po akcji Szymona Krysztofiaka i Jakuba Majchrzaka.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj