Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

MGUKS Pogoń - MKS Zduńska Wola - 3 liga kobiet

Redakcja, 25.04.2017, 21:25

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W sobotę 22 kwietnia na boisku na Stadionie PMOS-u w Zduńskiej Woli drużyna kobiet Pogoni Zduńska Wola (trener Krzysztof Kochelak) rozegrała mecz XII kolejki w 3 lidze kobiet z zespołem lokalnego rywala MKS-u Zduńska Wola. Mecz derbowy zakończył się zwycięstwem drużyny Pogoni 2:0.

← REKLAMA

MKS ZDUŃSKA WOLA - POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 0:2 (0:2)

0:1 - Klaudia Łoboda (29' rzut wolny)
0:2 - Martyna Szymczak (36')

SKŁADY DRUŻYN:
Pogoń Zduńska Wola
Beata Rogowska - Julia Szymczak, Ewelina Niciak (74' Olga Kopeć), Michalina Sutowicz (76' Zuzanna Naumowicz)- Paulina Koryń (60' Natalia Gierczak), Patrycja Okoń (63' Julita Augustyniak), Justyna Kapuściak , Weronika Góra, Klaudia Łoboda (50' Martyna Kowalska) - Martyna Szymczak, Justyna Kubik
Trener drużyny: Krzysztof Kochelak
Kierownik drużyny: Grzegorz Kubiak

MKS Zduńska Wola
Daria Dziewulak - Natalia Architekt, Karolina Janicka, Weronika Sobczak, Justyna Lis, Klaudia Siekacz, Paulina Ciepłoch, Marta Kulczyńska, Anna Jeziak, Joanna Kaczmarek, Natalia Kolasa, Natalia Warecka, Aleksandra Imiolczyk, Julia Urbaniak, Jowita Łuczak, Kamila Bomba
Trenerzy drużyny: Magdalena Kazek - Anna Komorek

SĘDZIA MECZU:
Tomasz Pastusiak

RELACJA Z MECZU:

Mecz pomiędzy zespołami ze Zduńskiej Woli przebiegał pod dyktando lidera tabeli 3 ligi kobiet. Drużyna Pogoni przez całe spotkanie przeważała na boisku. Wypracowała wiele sytuacji podbramkowych, ale w ostatnim momencie brakowało wykończenia pod bramką przeciwnika. Jak się okazało mecz został rozstrzygnięty w pierwszej połowie. W 13 minucie po faulu na Justynie Kapuściak okazję na strzelenie bramki z rzutu wolnego miała Paulina Koryń, ale po jej strzale z 20 metrów piłka poszybowała nad poprzeczką bramki gospodarzy.
W 29 minucie po faulu na Weronice Górze, sędzia meczu Pan Tomasz Pastusiak podyktował kolejny rzut wolny dla zespołu Pogoni. Do piłki podeszła Klaudia Łoboda i mocnym strzałem z prawej nogi z 18 metrów pokonała Darię Dziewulak. Drużyna gości starała się dalej atakować rywala i w 36 minucie po składnej akcji całego zespołu piłkę otrzymała w polu karnym Martyna Szymczak i spokojnym strzałem pokonała bramkarkę MKS-u.
W drugiej połowie meczu nie padły już żadne bramki, choć były okazje podbramkowe. Najlepszą okazję na strzelenie bramki gospodynie miały po rzucie wolnym w 41 minucie, ale broniąca bramki Pogoni Beata Rogowska nie dała się zaskoczyć. Natomiast zespół Pogoni kilkakrotnie próbował podwyższyć wynik meczu, jednak zawodziła skuteczność w decydujących momentach pod bramką przeciwniczek.

Następny mecz ligowy zespół Pogoni rozegra w niedzielę 30 kwietnia o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli z drużyną Błękitnych Dmosin.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj