Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Odjazdowy Bibliotekarz 2017 w MBP w Zduńskiej Woli

Redakcja, 25.04.2017, 21:52

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza na tegoroczna, 5 edycję rajdu rowerowego "Odjazdowy Bibliotekarz 2017", który odbędzie się 27 maja 2017 roku. Współorganizatorami Rajdu są Towarzystwo Przyjaciół Zduńskiej Woli, Sołectwo Biały Ług, Grupa Motocyklowa APC Moto-Pasja oraz Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu - Filia w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

Trasa tegorocznego Rajdu, organizowanego pod hasłem Walory turystyczne Gminy Zduńska Wola i Gminy Szadek, przebiegać będzie przez Swędzieniejewice, Karsznice, Borszewice, Ulejów, Przatówek, Przatów Dolny, Szadek, Wojsławice, Korczew, Wólkę Wojsławską
i zakończy się w Białym Ługu. Uczestnicy Rajdu zwiedzać będą m.in. Skansen Lokomotyw w Karsznicach, cmentarz wojenny z I wojny światowej w Ulejowie i pałac w Wojsławicach.


Zapraszamy do uczestnictwa w Rajdzie wszystkich czytelników, miłośników książek oraz rowerów chcących przyjemnie i aktywnie spędzić czas.
Miejsce zbiórki - Ratusz, pl. Wolności 26, godz. 9:00.
Regulamin Rajdu Rowerowego i karta zgłoszenia dostępne pod adresem www.bibliotekazdwola.pl

Zgłoszenia można dokonać w MBP w Zduńskiej Woli (Filia nr 1) lub przesłać e-mail na adres: rajdmbpmałpaonet.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj