Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Nie tylko wtorki i piątki. Zduńskowolski rynek otwarty też w soboty

Redakcja, 24.05.2017, 16:23

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Targowisko przy ul. Mickiewicza będzie otwarte trzy razy w tygodniu: we wtorki, piątki i soboty. Miasto wprowadza tę nowość, ponieważ zgłaszali taką potrzebę i klienci i handlujący. Do urzędu miasta zgłaszali liczne wnioski w tej sprawie. Otwarcie rynku w soboty to przede wszystkim możliwość zrobienia zakupów dla osób, które w tygodniu nie mają na to czasu.

Na zduńskowolskim targowisku, pod samymi wiatami jest 359 stanowisk, na terenie niezadaszonym dodatkowe 87. Rynek pracuje we wtorki, piątki i soboty w godzinach od 5.00 do 14.00. W soboty jest połączony z giełdą zoologiczną. Zmiany dni otwarcia rynku miasto wprowadziło uchwałą w sprawie położenia i regulaminu targowisk miejskich.

Zduńskowolanie cenią sobie duży wybór towarów zarówno rolno-spożywczych jak i odzieży, oraz wyjątkową atmosferę targowiska. Można tu również kupić starocie. Jest mała gastronomia, wygodny parking.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_3019 (IP: *.*.76.42), 28.05.2017, 11:07
  od kiedy bo wczoraj nic nie było
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj