Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Mała kolizja, duże utrudnienia

Redakcja, 10.06.2017, 16:34

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Dwóch niefrasobliwych kierowców biorących udział w niegroźnej kolizji, skutecznie zablokowało w czwartek rondo u zbiegu ulic: Łódzka, Sieradzka.

Do kolizji doszło w czwartek po godzinie 16 na zjeździe z ronda w ulicę Sieradzką. Kierowca fiata uderzył w tył poprzedzajacego pojazdu.

Uszkodzenia obu pojazdów były nieznaczne. Jednak kierowcy pozstanowili pozostawić samochody na środku drogi skutecznie ją blokując.

Przypominamy, że w przypadku kolizji, kiedy nie było osób poszkodowanych, kierowcy mają obowiazek usunąć pojazdy na pobocze udrożniając ruch. Policjant ma prawo zastosować karę w wysokości 150 zł z tytułu: "niedopełnienia obowiązków przez uczestników wypadku poprzez nieusunięcie pojazdu z miejsca wypadku, w którym nie było zabitego lub rannego".

Obaj kierujący byli trzeźwi.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj