Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

"Kręci mnie bezpieczeństwo"

Redakcja, 10.06.2017, 20:29

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Zduńskowolscy policjanci brali udział w egzaminie praktycznym na kartę rowerową. Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 6 i Nr 13 w Zduńskiej Woli było doskonałą okazją do rozmów o bezpiecznych zachowaniach na drogach.

← REKLAMA

Przed rozpoczęciem egzaminu, specjalista Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji asp.sztab. Dariusz Kucharski, informował przyszłych rowerzystów o obowiązku przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Zaznaczył również, jak bardzo ważne jest prawidłowe wyposażenie rowerów, jazda w kaskach ochronnych oraz korzystanie z elementów odblaskowych.

Młodzi cykliści zdali wcześniej przeprowadzony w swoich szkołach egzamin teoretyczny wykazując się wiedzą z zakresu zasad ruchu drogowego. Natomiast część praktyczna z techniki jazdy jednośladem polegała na prawidłowym pokonaniu toru, który zawierał między innymi wyjazdy z dróg podporządkowanych oraz przejazd przez "rondo".

Po zakończonym egzaminie policjant gratulował uczniom zdobycia pierwszego "prawa jazdy".

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj