Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Derby Zduńskiej Woli dla MKS

Redakcja, 20.06.2017, 22:33

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W ostatniej kolejce sieradzkiej klasy okręgowej w Zduńskiej Woli doszło do ciekawego meczu pomiędzy Pogonią a MKS.

Faworytem tego spotkania był zespół z ulicy Dolnej czyli MKS ponieważ od 9 meczów nie przegrał żądnego spotkania a w drużynie gospodarzy wystąpiły problemy kadrowe.
Pierwszą groźną sytuację stworzyli zawodnicy Pogoni ale linia obrony MKSu ( Witczak , Piotrowski K. Tomczyk ) nie dopuściła do utraty bramki. W 25 minucie po ładnej akcji drużyny MKS ,Piotr Tomczyk daje prowadzenie gościom a w trzy minuty później Dawid Kępniak podwyższa wynik na 2 do 0 i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa meczu.
W 62 minucie trener Rafał Barton asygnuje do gry Witolda Kubiaka , który dwadzieścia minut później odwdzięcza się i strzela pięknego gola z 14 metrów. Dzięki zwycięstwu w Derbach i korzystnych wynikach w Błaszkach i Konopnicy , MKS awansował na trzecie miejsce w tabeli a Dawid Kępniak został królem strzelców w sezonie 2016/17 zdobywając 43 bramki .
Mecz obejrzało ok. 300 kibiców.

Pogoń Zduńska Wola - MKS Zduńska Wola 0:3 (0:2)
Bramki: Piotr Tomczyk 25' , Dawid Kępniak 28' , Witold Kubiak 81'

Pogoń: Chruściel - Porada, Swarzyński, Górzawski - ż, Józefczyk - Nowakowski (66' Kopiński), Endler, Rosiak, Krawczyk (52' Kaleta) - Kurzynoga, Rychlicki (66' Dudek)

MKS: Ruszkowski - Piotrowski, Witczak, P. Tomczyk - ż (80' Sztankiewicz), K. Tomczyk - S. Ratajczyk, Jóźwiak, Jaszczak (85' Wroński), J. Ratajczyk (62' Kubiak) - Światowy - ż (74' Adamczuk), Kępniak.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj