Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Wielkanocna akcja PCK podsumowana

Redakcja, 15.04.2013, 10:33

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

W tym roku podczas akcji "Wielkanoc z PCK" zduńskowolskiemu oddziałowi PCK udało się przygotować 180 paczek żywnościowych i opłacić w marcu 95 obiadów 5 dzieciom z najbiedniejszych rodzin.

← REKLAMA

Akcja prowadzona była przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Zduńskiej Woli przez kilka marcowych dni. Udział w niej wzięli również wolontariusze ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ze Zduńskiej Woli.

Jej głównym celem było zebranie funduszy oraz darów na przygotowanie paczek świątecznych dla dzieci z najbiedniejszych rodzin naszego regionu. Jak informuje Wojciech Bladowski, prezes zduńskowolskiego PCK, udało się przygotować paczki żywnościowe i opłacić obiady w marcu 5 uczniom. Wartość pomocy to 5 tys. 225 zł.

180 paczek trafiło do dzieci z najbiedniejszych rodzin w 9 szkołach.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_12 (IP: *.*.22.140), 16.04.2013, 14:48
  Jaki jest zduńskowolski adres PCK?
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj