Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

"Pechowe" skrzyżowanie przypomniało o sobie

Redakcja, 23.06.2017, 22:54

Do artykułu dołączona jest fotogaleria
Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2

W piątek w godzinach popołudniowych doszło do kolejnego zdarzenia na przecięciu się ulicy Spacerowej z Zieloną i Lipową.

← REKLAMA

Mianem jednego z najniebezpieczniejszych czy najbardziej pechowych skrzyżowań w Zduńskiej Woli jest określane to u zbiegu Spacerowej z Zieloną i Lipową.

Dochodzi tam do wielu niebezpiecznych sytuacji, podobnych do tej z piątkowego popołudnia. Zderzyły się tam trzy auta osobowe, na szczęście tym razem straty były jedynie w pojazdach.

Według relacji świadków to kierująca volkswagenem touranem niezachowała należytej ostrożności i jadąc ulicą Lipową uderzyła w prawidłowo jadącą, ulicą Spacerową od Łódzkiej, skodę. Ta natomiast uderzyła w stojącego na Zielonej mercedesa.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_3033 (IP: *.*.78.65), 23.06.2017, 23:07
  Mieszkam na Spacerowej. Jeżdżę tą drogą prawie codziennie i nie rozumiem dlaczego dochodzi tam do tylu wypadków. Nie ma w tym skrzyżowaniu żadnej filozofii. Pośpiech gubi kierowców i wyjeżdżają na ''chama'' . Sama też często musiałam gwałtownie hamować bo ktoś wyjeżdżał mi przed maskę. Może niedługo staniemy się miastem rond bo ktoś wpadnie na pomysł by i w tym miejscu je zbudować ponieważ kierowcy w tym mieście nie potrafią korzystać ze skrzyżowań.
  +2
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_3034 (IP: *.*.146.62), 24.06.2017, 00:03
  Wystarczy przypomnieć sobie po co i co oznacza znak STOP na skrzyżowaniu ....
  +3
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj