Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Uderzył autem w budynek. Kierowca zmarł

Redakcja, 25.06.2017, 10:15, aktualizacja: 25.06.2017, 10:39

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Do poważnego wypadku doszło w niedzielny poranek na ulicy Juliusza, kierujący autem osobowm 22letni mężczyzna zmarł podczas transportu do szpitala.

← REKLAMA

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia do którego doszło około 8.30 w niedzielę na ulicy Juliusza. Z nieznanych przyczyn kierujący oplem 22letni zduńskowolanin, jadąc ulicą Fabryczną ze znaczną prędkością uderzył w budynek usytuwany przy skrzyżowaniu z Juliusza.

Kierującego z pojazdu musieli ewakuować, przy pomocy specjalistycznego sprzętu, strażacy. Pomimo starań ratowników mężczyzna zmarł w drodze do szpitala.


Samochód osobowy z niewiadomych przyczyn wjechał z dużą prędkością w elewację domu. Podjeliśmy działania mające na celu wydobycie osoby, która przebywała w uszkodzonym samochodzie. Okazało się, że stan w jakim przebywa ta osoba jest bardzo poważny, musieliśmy wspólnie z zespołem ratownictwa medycznego prowadzić resuscytacje krążeniowo-oddechową. Udało się nam przywrócić czynności życiowe. - relacjonował st. kpt. Grzegorz Styczyński z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli


Niewiadomo co było przyczyną zdarzenia, na drodze nie było śladów hamowania.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj