Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Ciemność na "krajówce"

Redakcja, 27.08.2013, 12:47

Czytelnicy zamieścili 3 komentarze
3

Niedziałające oświetlenie przy ul. Łódzkiej (droga krajowa) w Zduńskiej Woli, tuż przed ul. Dąbrowskiego, powoduje, że po zmroku jest tu szczególnie niebezpiecznie - informuje nas Czytelnik.

← REKLAMA

- Kierowcy jadący od strony Łodzi drogą krajową, w kierunku Sieradza, przed sygnalizacją świetlną z ulicą Dąbrowskiego, wjeżdżają w całkowitą ciemność. Przed sygnalizacją jest przejście dla pieszych, niełatwo jest zobaczyć pieszego w takich ciemnościach. To niebezpieczne! - pisze do nas Czytelnik.

Z treści maila od Czytelnika wynika, że "egipskie ciemności" na ul. Łódzkiej, która jest drogą krajową, trwają dłuższy czas. Na chodniku, który służy rowerzystą i pieszym, też może dojść do nieszczęścia.

Monika Moczydłowska z sieradzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o problemie wie, bo były zgłoszenia. Jak mówi podejrzewano, że awarię mogła wywołać sygnalizacja świetlna, ale z nią jest wszystko w porządku. Za oświetlenie przy ulicy odpowiada gmina i to właśnie miastu zlecono sprawdzenie awarii. Jak dodaje Moczydłowska z jej informacji wynika, że w najbliższym czasie ma to zostać naprawione.

Dziękujemy Czytelnikowi za informację i czekamy na kolejne zgłoszenia pod numerem tel. 888 455 666 lub adresem mailowym redakcjamałpazdunskawola24.pl

Fot. M.Sz

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (3)

 • ~gość_218 (IP: *.*.87.91), 27.08.2013, 14:31
  dziękujemy za reakcje
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_219 (IP: *.*.244.26), 27.08.2013, 18:59
  do pierwszej tragedii...
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_167 (IP: *.*.177.187), 27.08.2013, 19:00
  http://www.alternatywy4.net/img/dg/8/ciemno_jak_w_dupie_u.jpg
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj