Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Nowe Miasto wita wakacje 2017

Redakcja, 27.06.2017, 21:28

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W niedzielę 25 czerwca po raz kolejny na Osiedlu Nowe Miasto odbyła się impreza plenerowa "Witamy Wakacje 2017" skierowana do najmłodszych mieszkańców osiedla oraz ich rodziców. Organizatorem imprezy od wielu lat jest Zarząd Wspólnoty Lokalnej Nowe Miasto. W tym roku festyn sfinansowany został ze środków Urzędu Miasta Zduńska Wola oraz dzięki licznej pomocy sponsorów oraz Miejskiego Domu Kultury, który zadbał o oprawę muzyczną.

← REKLAMA

Wszyscy uczestnicy imprezy mogli skorzystać za darmo z wielu atrakcji, m.in. każdy mógł zrobić sobie wakacyjne zdjęcie w foto-budce, poślizgać się na dmuchanym zamku, zjeść watę cukrową, kiełbaskę, kaszankę lub pajdę ze smalcem z ogórkiem. Dla wszystkich czekały tez napoje oraz słodkie lody.

Dzieci licznie brały udział w konkursach z nagrodami:

W kategorii 3-6 lat dzieci startowały w takich konkursach jak: rzut woreczkami do celu, rzut ringo na pachołek czy rzut miękką piłką do kosza. Wszystkie dzieci bawiły się doskonale i wszystkie zajęły 1 miejsce w tym: Nikola, Tymek, Szymon, Kuba, Patryk, Igor, Filip, Klaudia, Roksana.

W kategorii 6-9 lat dzieci startowały w dyscyplinach: rzut ringo na pachołek, wyścigi "Bieg w workach", rzut piłką miękką do kosza. Najlepsi okazali się:

I miejsce - Kuba Małek

II miejsce - Wiktoria Jaros

III miejsce - Patryk Bajzert

IV miejsce - Margareta Donańska, Wiktoria Galus

VI miejsce - Paulina Janiak

VII miejsce - Michał Szwed

VIII miejsce - Sylwek Donański

IX miejsce - Szymon Kołodziejczyk

X miejsce - Hubert Kołodziejczyk

W grupie 9-13 lat młodzież brała udział w wyścigach "Bieg w workach", bieg na 500 m, rzut ringo na pachołek. W tej kategorii najlepsi okazali się:

I miejsce - BARTOSZ CYK

II miejsce - Mateusz Kaczmarek, Mateusz Marek, Łukasz Mieleszkiewicz,

V miejsce - Edyta Galus, Paulina Janiak

VII miejsce - Janusz Kopka, Julia Żmuda

IX miejsce - Zuzia Kaczmarek, Zuzia Szmida.

Dzieci podczas festynu mogły również obejrzeć karetkę ratunkową ze Szpitala Powiatowego w Zduńskiej Woli, radiowóz policyjny z Powiatowej Komendy Policji w Zduńskiej Woli oraz wóz bojowy Powiatowej Komendy Straży Pożarnej. Strażacy przygotowali dodatkową atrakcję dla najmłodszych kąpiel w pianie oraz deszczownicę, która skutecznie schłodziła dzieci.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj